Virsraksts Avots Datums Autors Auditorija
Maskavā Sarkanajā laukumā būs Latvijas produktu gadatirgus LETA 13.02.2013 LETA 7000
Teksts:
Rīga, 13.febr., NOZARE.LV. Aprīļa vidū Maskavas centrā Sarkanajā laukumā tiks rīkots Latvijas pārtikas produktu gadatirgus, kurā tiks piedāvāti preču zīmola "Rīgas marka" pārstāvēto uzņēmēju ražojumi, biznesa portālu "Nozare.lv" informēja uzņēmēju kluba "Rīgas marka" valdes loceklis Normunds Štāls.

"Šī ir Krievijas uzņēmēju iniciatīva. Kaimiņvalstī patlaban ir liela interese par preču zīmes "Rīgas marka" produkciju, kas ir nopērkama "Rižskij dvorik" stendos vairākos lielajos veikalu tīklos. Nupat saņemts piedāvājums šīs preces pozicionēt vēl plašāk, laikā starp katoļu un pareizticīgo Lieldienām piedāvājot Latvijas produktus vienā no tūristu apmeklētākajām vietām Maskavā," sacīja Štāls.

Viņš norādīja, ka gadatirgus notiks vienu nedēļu laikā no 15.līdz 21.aprīlim un būs kā papildinājums Latvijas dienām Krievijā, kas savukārt plānotas laikā no 5.aprīļa līdz 30 aprīlim.

"Maskavas vadība sedz visus izdevumus, kas saistās ar elektrību, apsardzi, ūdens piegādi u.tml., mūsu pārziņā ir sagādāt stilizētas mājiņas. Patlaban vēl nevaru pateikt, cik šo mājiņu būs, bet noteikti pietiekami daudz, jo jau tagad izstādei pieteikušies vairāk nekā 20 ražotāji," atzina Štāls.

Kā ziņots, uzņēmēju klubs "Rīgas marka" administrē arī preču zīmi "Rīgas marka", kas ir oficiāli reģistrēta Rīgas pilsētai piederoša preču zīme, ko piešķir augstas kvalitātes produktiem un pakalpojumiem.

Patlaban produkcija ar šo preču zīmi Krievijā tiek pozicionēta Latvijas ražojumu stendā "Rižskij dvorik". Šo projektu realizē Latvijas un Krievijas kopuzņēmums "Assol un partneri", tirdzniecības tīkls "Alije Parusa" un uzņēmumu grupa "PIR".

Specializētajos tirdzniecības stendos pircējiem tiek piedāvāti Rīgā un Latvijā ražoti pārtikas produkti no tādiem ražotājiem kā AS "Rīgas piena kombināts", AS "Valmieras piens", SIA "Trikātas siers", SIA "Grāvendāle", SIA "Lāču maize", SIA "Saldus pārtikas kombināts", SIA "Simeks", SIA "Venden", SIA "Royal berry", SIA "Karaliskie kārumi", SIA "Rockberry", SIA "Latteps Ecofood", SIA "Emīls Gustavs šokolāde", SIA "Kolumbija", SIA "Brīvais vilnis", SIA "Ronda", SIA "Sabiedrība IMS", AS "Latfood", SIA "Spilva", SIA "Pure food", SIA "Dimdiņi", AS "Latvijas balzams", SIA "Pure Chocolate" un citi.